PL EN
Aktualności
13.05.2011

Politan Liderem Przedsiębiorczości Roku 2011

W maju 2011 roku firma Politan odbierze nagrodę Lidera Przedsiębiorczości Roku. To prestiżowe przedsięwzięcie organizowane jest co roku przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie. Konkurs Lidera Przedsiębiorczości jest integralną częścią Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego. Z udziałem przedstawicieli rzemiosła, handlu i drobnego przemysłu oraz członków samorzšdu gospodarczego, instytucji wspierajšcych sektor msp, a także reprezentantów władz wojewódzkich, Rzšdu i Parlamentu, Forum omawia problemy przedsiębiorczości.

Tytuł "Lidera Przedsiębiorczości Roku" promuje aktywne, dynamicznie rozwijające się firmy, które w swych działaniach kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec swoich klientów i partnerów biznesowych, a także zasadą działania na rzecz dobra kraju, uwzględnianej w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej.

To prestiżowe wyróżnienie nadawane jest co roku jedynie kilkunastu firmom wybranym wśród nominowanych i rekomendowanych przez organizacje przedsiębiorców organizatorów, współorganizatorów i sponsorów Forum. Jesteśmy dumni, że nasza codzienna praca i zaangażowanie w realizacji wspólnych celów została nagrodzona, mając nadzieję, że następnym razem również zasiądziemy w gronie laureatów tego szczególnego wyróżnienia.